< < < <
Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/vhosts/hurdacilik.net/httpdocs/images/109
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/109

Atık Kağıt Hurdası

Atık kağıt hurdası çevremizde çokça bulunan, oldukça fazla israf edilen kağıt atıkların geri dönüşümü mümkün olmakla beraber ekonomiye katkısıda çoktur. İş yerimizde, evimizde kısaca bulunduğumuz her alanda kağıt hurdası mevcuttur.

 

'"Emintaş hurdacılık her türlü atık kağıt hurdalarını alımını önemli evrak dosya ve arşivlerinizin imha ve geri dönüşüm işlemlerini uygulamaktadır."

 

Atık kâğıt hurdaları herhangi bir kullanım alanında fonksiyonunu tamamlayan ve atılan her türlü kâğıt, karton ve mukavvalara atık kâğıt hurda denilmektedir. Bu kapsamda, her ne kadar son kullanım yerine gönderilmemiş olsa da, kâğıt fabrikalarından çıkan kopuk kâğıtlar, dönüşüm sırasında çıkan kırpıntı kâğıtlar ve gazete basan matbaalardan çıkan hatalı gazete baskıları ve baskı fazlası gazete kâğıtları da atık kâğıt hurdası kabul edilmektedir.

{gallery}109{/gallery}
Rate this item
(0 votes)

Hurda ve Geri Dönüşüm Hakkında