< < < <
Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/vhosts/hurdacilik.net/httpdocs/images/117
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/117

Kalorifer Kazanı Hurdası

   Her türlü kalorifer kazan hurdası alımı, kat kaloriferi, ısıtma kalorifer sistemleri, hurda alımı yerinden kesimi sökümü ve taşıması Emintaş hurdacılık olarak İstanbul'un her semtinde apartman, iş yeri ve özel alanlarınızda bulunan bütün kalorifer kazanı ısıtma sistemleri, yakıt tankerleri ve bunların tesisatlarının hurdalarının alımı yapılmaktadır.

   Normal kat kaloriferi kazanlarında yanma potasında oluşan taşlaşmış küller(curuflar) delikleri kapattığı için ateşin verimli ve sürekli yanmasını engellemektedir. Bu sistem sayesinde ileri geri hareket eden tam otomatik çalışan mekanizasyon ile % 100 tam yanma sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcı makine kapağını açıp karıştırma, külleri alma derdinden kurtulmaktadır. Bu sistem için yükleme motorunun dışında başka bir rediktörlü motor kullanmaktadır.

{gallery}117{/gallery}
Rate this item
(0 votes)

Hurda ve Geri Dönüşüm Hakkında